IMC1812EB4R7J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB4R7J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812EB4R7J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1812EB4R7J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812EB4R7J
Tau Wae IMC1812EB4R7J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104232 pcs Pepa Raraunga IMC1812EB4R7J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 35MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 315mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 315mA