IMC1812EB181J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB181J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812EB181J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM
Ngā Rauemi: IMC1812EB181J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812EB181J
Tau Wae IMC1812EB181J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86257 pcs Pepa Raraunga IMC1812EB181J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 102mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 102mA