IMC1812BN331K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN331K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812BN331K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1812BN331K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812BN331K
Tau Wae IMC1812BN331K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 106909 pcs Pepa Raraunga IMC1812BN331K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1812
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 14 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max Whakatauranga onamata 85mA