IMC1210SY151K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210SY151K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210SY151K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1210SY151K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210SY151K
Tau Wae IMC1210SY151K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 114811 pcs Pepa Raraunga IMC1210SY151K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max Whakatauranga onamata 65mA