IMC1210ES101K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ES101K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210ES101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 73MA 14 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1210ES101K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210ES101K
Tau Wae IMC1210ES101K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 73MA 14 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221290 pcs Pepa Raraunga IMC1210ES101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 73mA 14 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max Whakatauranga onamata 73mA