IMC1210ER2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER2R2K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210ER2R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: IMC1210ER2R2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210ER2R2K
Tau Wae IMC1210ER2R2K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195897 pcs Pepa Raraunga IMC1210ER2R2K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 541-1579-2
IMC1210ER2R2K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama -