IMC1210EB56NJ
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB56NJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210EB56NJ
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56NH 470MA 330 MOHM
Ngā Rauemi: IMC1210EB56NJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210EB56NJ
Tau Wae IMC1210EB56NJ Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 56NH 470MA 330 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82760 pcs Pepa Raraunga IMC1210EB56NJ.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Non-Magnetic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 56nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1GHz Whakaahuatanga Taipitopito 56nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 330 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Whakatauranga onamata 470mA