IMC1210EB2R7J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB2R7J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210EB2R7J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: IMC1210EB2R7J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210EB2R7J
Tau Wae IMC1210EB2R7J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121297 pcs Pepa Raraunga IMC1210EB2R7J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron Powder
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 290mA