IMC1210EB22NK
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB22NK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1210EB22NK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 592MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: IMC1210EB22NK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1210EB22NK
Tau Wae IMC1210EB22NK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 592MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128979 pcs Pepa Raraunga IMC1210EB22NK.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IMC-1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Packaging Bulk Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Non-Magnetic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 22nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1GHz Whakaahuatanga Taipitopito 22nH Unshielded Wirewound Inductor 592mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 592mA