IM10RFCMEZ2R2K13
Hua Hua
Tau Wae: IM10RFCMEZ2R2K13
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10RFCM-13 2.2 10% EZ E2
Ngā Rauemi: IM10RFCMEZ2R2K13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10RFCMEZ2R2K13
Tau Wae IM10RFCMEZ2R2K13 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 35279 pcs Pepa Raraunga IM10RFCMEZ2R2K13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-10RFCM-13
Ratonga - Q @ Freq 95 @ 10MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 88MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Molded Inductor 2.5A 50 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.5A I teie nei - Maama -