IM10RFCLBH331J12
Hua Hua
Tau Wae: IM10RFCLBH331J12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10RFCL-12 330 5% B08
Ngā Rauemi: IM10RFCLBH331J12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10RFCLBH331J12
Tau Wae IM10RFCLBH331J12 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 12494 pcs Pepa Raraunga IM10RFCLBH331J12.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IM-10RFCL-12
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Molded Inductor 190mA 14 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max
Whakatauranga onamata 190mA I teie nei - Maama -