IM10RA472J
Hua Hua
Tau Wae: IM10RA472J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10 4.7K 5% RB5
Ngā Rauemi: IM10RA472J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10RA472J
Tau Wae IM10RA472J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5465 pcs Pepa Raraunga IM10RA472J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 4.7mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.35MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Molded Inductor 58mA 48 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 48 Ohm Max Whakatauranga onamata 58mA