IM10BH103K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM10BH103K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-10 10K 10% B08
Ngā Rauemi: IM10BH103K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM10BH103K
Tau Wae IM10BH103K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3987 pcs Pepa Raraunga IM10BH103K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 10mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 950kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10mH Unshielded Molded Inductor 47mA 72 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 72 Ohm Max Whakatauranga onamata 47mA