IM06RU751J
Hua Hua
Tau Wae: IM06RU751J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 750 5% R36
Ngā Rauemi: IM06RU751J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RU751J
Tau Wae IM06RU751J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4560 pcs Pepa Raraunga IM06RU751J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 750µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.3MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 750µH Unshielded Molded Inductor 83mA 14.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 14.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 83mA