IM06RR470K
Hua Hua
Tau Wae: IM06RR470K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 47 10% R16
Ngā Rauemi: IM06RR470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RR470K
Tau Wae IM06RR470K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6026 pcs Pepa Raraunga IM06RR470K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA