IM06RFCSEB2R2K40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSEB2R2K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 2.2 10% EB E2
Ngā Rauemi: IM06RFCSEB2R2K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSEB2R2K40
Tau Wae IM06RFCSEB2R2K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4048 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSEB2R2K40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 15MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 15MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 132MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Molded Inductor 610mA 800 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 610mA