IM06RFCSBH331J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSBH331J40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 330 5% B08
Ngā Rauemi: IM06RFCSBH331J40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSBH331J40
Tau Wae IM06RFCSBH331J40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5169 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSBH331J40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Molded Inductor 142mA 8.9 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 142mA