IM06KE151K
Hua Hua
Tau Wae: IM06KE151K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 150 10% K05
Ngā Rauemi: IM06KE151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06KE151K
Tau Wae IM06KE151K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5772 pcs Pepa Raraunga IM06KE151K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 118mA