IM06BH470K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06BH470K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 47 10% B08
Ngā Rauemi: IM06BH470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06BH470K
Tau Wae IM06BH470K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5359 pcs Pepa Raraunga IM06BH470K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA