IM06BH1R2K
Hua Hua
Tau Wae: IM06BH1R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 1.2 10% B08
Ngā Rauemi: IM06BH1R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06BH1R2K
Tau Wae IM06BH1R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4046 pcs Pepa Raraunga IM06BH1R2K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 180MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Molded Inductor 785mA 400 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Whakatauranga onamata 785mA