IM04ST9R1J
Hua Hua
Tau Wae: IM04ST9R1J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 9.1 5% RJ4
Ngā Rauemi: IM04ST9R1J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ST9R1J
Tau Wae IM04ST9R1J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4409 pcs Pepa Raraunga IM04ST9R1J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 9.1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 9.1µH Unshielded Molded Inductor Axial