IM04ST510J
Hua Hua
Tau Wae: IM04ST510J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 51 5% RJ4
Ngā Rauemi: IM04ST510J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ST510J
Tau Wae IM04ST510J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5150 pcs Pepa Raraunga IM04ST510J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 51µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12.7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 51µH Unshielded Molded Inductor 167mA 2.85 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.85 Ohm Max Whakatauranga onamata 167mA