IM04ST390H
Hua Hua
Tau Wae: IM04ST390H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 39 3% RJ4
Ngā Rauemi: IM04ST390H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ST390H
Tau Wae IM04ST390H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4609 pcs Pepa Raraunga IM04ST390H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 39µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Molded Inductor 176mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 176mA