IM04SH820J
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH820J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 82 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH820J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH820J
Tau Wae IM04SH820J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5558 pcs Pepa Raraunga IM04SH820J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 82µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10.3MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Molded Inductor 143mA 3.9 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 143mA