IM04SH1R0K
Hua Hua
Tau Wae: IM04SH1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 1 10% RJ1
Ngā Rauemi: IM04SH1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04SH1R0K
Tau Wae IM04SH1R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4731 pcs Pepa Raraunga IM04SH1R0K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 200MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Whakatauranga onamata 785mA