IM04RU8R2K
Hua Hua
Tau Wae: IM04RU8R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 8.2 10% R36
Ngā Rauemi: IM04RU8R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04RU8R2K
Tau Wae IM04RU8R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4535 pcs Pepa Raraunga IM04RU8R2K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Molded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Whakatauranga onamata 360mA