IM04RU271H
Hua Hua
Tau Wae: IM04RU271H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 270 3% R36
Ngā Rauemi: IM04RU271H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04RU271H
Tau Wae IM04RU271H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4184 pcs Pepa Raraunga IM04RU271H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Molded Inductor 129mA 11 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Whakatauranga onamata 129mA