IM04EV360J
Hua Hua
Tau Wae: IM04EV360J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 36 5% EV E2
Ngā Rauemi: IM04EV360J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04EV360J
Tau Wae IM04EV360J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4065 pcs Pepa Raraunga IM04EV360J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 36µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 36µH Unshielded Molded Inductor 180mA 2.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 180mA