IM04ER3R3K
Hua Hua
Tau Wae: IM04ER3R3K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 3.3 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM04ER3R3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ER3R3K
Tau Wae IM04ER3R3K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4812 pcs Pepa Raraunga IM04ER3R3K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Molded Inductor 300mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 300mA