IM04ER270K
Hua Hua
Tau Wae: IM04ER270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 27 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM04ER270K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ER270K
Tau Wae IM04ER270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5357 pcs Pepa Raraunga IM04ER270K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 25MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Molded Inductor 170mA 2.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 170mA