IM04ER101K
Hua Hua
Tau Wae: IM04ER101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 100 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM04ER101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04ER101K
Tau Wae IM04ER101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4014 pcs Pepa Raraunga IM04ER101K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 133mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 133mA