IM04EB391J
Hua Hua
Tau Wae: IM04EB391J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 390 5% EB E2
Ngā Rauemi: IM04EB391J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04EB391J
Tau Wae IM04EB391J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4869 pcs Pepa Raraunga IM04EB391J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 390µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Unshielded Molded Inductor 105mA 16.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 16.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 105mA