IM04BH8R2J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH8R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 8.2 5% B08
Ngā Rauemi: IM04BH8R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH8R2J
Tau Wae IM04BH8R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5400 pcs Pepa Raraunga IM04BH8R2J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Molded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Whakatauranga onamata 360mA