IM04BH152J
Hua Hua
Tau Wae: IM04BH152J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-4 1.5K 5% B08
Ngā Rauemi: IM04BH152J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM04BH152J
Tau Wae IM04BH152J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5969 pcs Pepa Raraunga IM04BH152J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 1.5mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Molded Inductor 59mA 52.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 52.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 59mA