IM02ST1R0J
Hua Hua
Tau Wae: IM02ST1R0J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 1 5% RJ4
Ngā Rauemi: IM02ST1R0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02ST1R0J
Tau Wae IM02ST1R0J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5646 pcs Pepa Raraunga IM02ST1R0J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 230MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 385mA