IM02SH681J
Hua Hua
Tau Wae: IM02SH681J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 680 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM02SH681J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02SH681J
Tau Wae IM02SH681J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5322 pcs Pepa Raraunga IM02SH681J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Molded Inductor 30mA 60 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max Whakatauranga onamata 30mA