IM02SH330H
Hua Hua
Tau Wae: IM02SH330H
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 33 3% RJ1
Ngā Rauemi: IM02SH330H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02SH330H
Tau Wae IM02SH330H Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4857 pcs Pepa Raraunga IM02SH330H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA