IM02SH180J
Hua Hua
Tau Wae: IM02SH180J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 18 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM02SH180J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02SH180J
Tau Wae IM02SH180J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5529 pcs Pepa Raraunga IM02SH180J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Molded Inductor 145mA 3.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 145mA