IM02SH110J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM02SH110J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 11 5% RJ1
Ngā Rauemi: IM02SH110J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02SH110J
Tau Wae IM02SH110J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5664 pcs Pepa Raraunga IM02SH110J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 11µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 11µH Unshielded Molded Inductor Axial