IM02RU8R2J
Hua Hua
Tau Wae: IM02RU8R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 8.2 5% R36
Ngā Rauemi: IM02RU8R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02RU8R2J
Tau Wae IM02RU8R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3982 pcs Pepa Raraunga IM02RU8R2J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Molded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 155mA