IM02RU151K
Hua Hua
Tau Wae: IM02RU151K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 150 10% R36
Ngā Rauemi: IM02RU151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02RU151K
Tau Wae IM02RU151K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga IM02RU151K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Molded Inductor 61mA 15 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max Whakatauranga onamata 61mA