IM02RU101K
Hua Hua
Tau Wae: IM02RU101K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 100 10% R36
Ngā Rauemi: IM02RU101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02RU101K
Tau Wae IM02RU101K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4528 pcs Pepa Raraunga IM02RU101K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 84mA 8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Whakatauranga onamata 84mA