IM02EV1R5K
Hua Hua
Tau Wae: IM02EV1R5K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 1.5 10% EV E2
Ngā Rauemi: IM02EV1R5K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02EV1R5K
Tau Wae IM02EV1R5K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5149 pcs Pepa Raraunga IM02EV1R5K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Molded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Whakatauranga onamata 535mA