IM02ER821K
Hua Hua
Tau Wae: IM02ER821K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 820 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM02ER821K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02ER821K
Tau Wae IM02ER821K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5844 pcs Pepa Raraunga IM02ER821K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Molded Inductor 29mA 65 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 65 Ohm Max Whakatauranga onamata 29mA