IM02ER3R9J
Hua Hua
Tau Wae: IM02ER3R9J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 3.9 5% ER E2
Ngā Rauemi: IM02ER3R9J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02ER3R9J
Tau Wae IM02ER3R9J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5813 pcs Pepa Raraunga IM02ER3R9J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 80MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA