IM02ER1R2J
Hua Hua
Tau Wae: IM02ER1R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 1.2 5% ER E2
Ngā Rauemi: IM02ER1R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02ER1R2J
Tau Wae IM02ER1R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5544 pcs Pepa Raraunga IM02ER1R2J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 150MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Molded Inductor 590mA 180 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Whakatauranga onamata 590mA