IM02BH6R8G
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH6R8G
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 6.8 2% B08
Ngā Rauemi: IM02BH6R8G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH6R8G
Tau Wae IM02BH6R8G Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4789 pcs Pepa Raraunga IM02BH6R8G.pdf
Momo Molded Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 175mA