IM02BH560J
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH560J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 56 5% B08
Ngā Rauemi: IM02BH560J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH560J
Tau Wae IM02BH560J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4051 pcs Pepa Raraunga IM02BH560J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Molded Inductor 100mA 5.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA