IM02BH471K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 470 10% B08
Ngā Rauemi: IM02BH471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH471K
Tau Wae IM02BH471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5614 pcs Pepa Raraunga IM02BH471K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Molded Inductor 36mA 42 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 42 Ohm Max Whakatauranga onamata 36mA