IM02BH1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
IM02BH1R0K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.IM02BH1R0K.pdf2.IM02BH1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH1R0K
Tau Wae IM02BH1R0K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5283 pcs Pepa Raraunga 1.IM02BH1R0K.pdf2.IM02BH1R0K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-2610 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 230MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 385mA I teie nei - Maama -